MENU
Jesteś tutaj: Usługi Brow Bar

Brow Bar

Brow design SPA.
Usługa, która polega na dokładnym wymierzeniu brwi i znalezieniu idealnego kształtu dla Twojej twarzy, oka. Następnie nakładana jest henna, która utrzymuje się do 8 tygodni, w taki sposób, aby brwi były naturalnie podkreślone. Produkty na których pracujemy są organiczne. W trakcie zabiegu wykonywana jest regulacja oraz nitkowanie i masaż olejami z drobinkami złota. W wersji SPA dbamy także o okolicę oka nawilżając ją specjalnymi płatami ze śluzem ślimaka.

Brow design.
Usługa, która polega na dokładnym wymierzeniu brwi i znalezieniu idealnego kształtu dla Twojej twarzy, oka. Następnie nakładana jest henna, która utrzymuje się do 8 tygodni, w taki sposób, aby brwi były naturalnie podkreślone. Produkty na których pracujemy są organiczne. W trakcie zabiegu wykonywana jest regulacja oraz nitkowanie i masaż olejami z drobinkami złota.

Brow design - farbka żelowa.
Usługa, która polega na dokładnym wymierzeniu brwi i znalezieniu idealnego kształtu dla Twojej twarzy, oka. Następnie nakładana jest henna - farbka żelowa, która utrzymuje się do 10 tygodni, w taki sposób, aby brwi były naturalnie podkreślone bez farbowania skóry. Produkty na których pracujemy są odżywcze. W trakcie zabiegu wykonywana jest regulacja oraz nitkowanie i masaż olejami z drobinkami złota.

Brow design + henna na rzęsy.
Usługa, która polega na dokładnym wymierzeniu brwi i znalezieniu idealnego kształtu dla Twojej twarzy, oka. Następnie nakładana jest henna, która utrzymuje się do 8 tygodni, w taki sposób, aby brwi były naturalnie podkreślone. Produkty na których pracujemy są organiczne. W trakcie zabiegu wykonywana jest regulacja oraz nitkowanie i masaż olejami z drobinkami złota. Dodatkowo zadbamy o rzęsy, farbując je na intensywny czarny kolor, aby spojrzenie nabrało głębi.

Laminacja brwi.
Laminacja brwi polega na odpowiednim ukierunkowaniu włosków i utrwaleniu ich w taki sposób, by stylizacja pozostała jak najdłużej trwała. W tym wypadku również wykonujemy geometrię brwi.

Nitkowanie wąsika i brody.
Usuwanie owłosienia za pomocą nitki bawełnianej.

Nitkowanie brwi.
Pełne wyznaczenie kształtu brwi metodą nitki i suwmiarki, regulacja nitką i pęsetą.

Kontakt z nami

Kolonia Pekin 5a/2, 41-203 Sosnowiec

  602 796 816

Pon-Pt 8:00 do 20:00, Sobota - Niedziela: nieczynne

Zarezerwuj wizytę

   

© wszystkie prawa zastrzeżone