MENU
Jesteś tutaj: Usługi Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

SATIN BROWS - makijaż permanentny brwi.
Makijaż permanentny ma za zadanie podkreślić brwi. Pigmenty zostają wprowadzone śródnaskórkowo, za pomocą igły i utrzymuję się tam przez okres około 1-3 lat od zabiegu. Przez cały czas ulega stopniowemu rozjaśnieniu. Wykonujemy makijaż brwi każdą metodą: ombre, pudrowa i włoskowa. Pracujemy na najlepszych produktach firmy Hanami. Makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie dla osób nie mających czasu na codziennie wykonywanie makijażu lub ciągłe powtarzanie henny.

SENSUAL LIPS - makijaż permanentny ust.
Makijaż permanentny ma za zadanie podkreślić ust. Pigmenty zostają wprowadzone śródnaskórkowo, za pomocą igły i utrzymuję się tam przez okres około 1- 3 lat od zabiegu. Przez cały czas ulega stopniowemu rozjaśnieniu. Wykonujemy metodami: ombre, błyszczykowa, szminkowa. Pracujemy na najlepszych firmach Hanami. Po ustaleniu terminu prosimy o kontakt w celu omówienia czynności przed zabiegowych. Makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie dla osób męczących się z ciągłym zjadaniem szminki, odciskach błyszczyka na kubku, przyklejaniu się włosów do pomalowanych ust.

VELVET EYES - makijaż permanentny oczu, cieniowany.
Cieniowana kreska zastępująca makijaż oka. Praca na najlepszych produktach Hanami. Mamy kreski cieniowane w kocie oko, smoky eyes, eyeliner i kreski w linii rzęs, które optycznie zwiększa ich ilość.
Zawsze na wizycie dokładnie obserwujemy oko i dobieramy kształt i rodzaj w porozumieniu z klientem.

Makijaż permanentny - kreska zagęszczająca.
Cienka kreska znajdująca się w tylko w link rzęs mająca zapewnić optyczne zwiększenie się ilości rzęs.

Makijaż permanentny - kreska dolna do zabiegu.
Wykonanie kreski w dolnej linii rzęs do zabiegu wybranej górnej kreski.

Brwi permanentne technią włosa.
Jest to metoda makijażu permanentnego brwi dla osób, które pragną efektu naturalnego, delikatnego, natomiast jak najbardziej trwałego.

Usługa EXPRESS - makijaż permanentny brwi.
Usługa EXPRESS skierowana jest dla klientek, które na ostatnią chwilę potrzebują wykonywać zabieg Płatne dodatkowo 50% podstawowej ceny.

Korekta makijażu permanentnego brwi do 12 tygodni.
Najrzadziej wykonywana z korekt. Dla klientek, które uważają, iż makijaż wymaga przyciemnienia, drobnej poprawy. Można się na nią umówić dopiero po upływie 6 tygodni.

Korekta makijażu permanentnego brwi do 6, 12, 18 i 24 miesięcy.
Korekty makijażu permanentnego brwi dla osób, które pragną podtrzymać świeżość swojego makijażu permanentnego.

Zmiana koloru/kształtu/techniki makijażu permanentnego.
Korekta dla osób po wizycie uważasz, że makijaż permanentny jest dużo za jasny, wolisz mieć wykonane brwi inną techniką lub zmienić ich kształt. Można się na nią umówić dopiero po upływie 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.

 • cukrzyca,
 • wysokie ciśnienie,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • choroba nowotworowa w trakcie leczenia,
 • łuszczyca,
 • alergie,
 • aktywna opryszczka,
 • hemofilia,
 • choroby rogówki i siatkówki oka,
 • ostre infekcje,
 • uczulenie na preparaty znieczulające (lidokaina, epinefryna, tetrakaina, etc.)
 • przyjmowanie antybiotyków,
 • tendencja do bliznowaceń i koleidów,
 • reumatoidalne zapalenie stawów,
 • przewlekłe choroby skóry (łojotokowe lub atopowe zapalenie skóry),
 • przyjmowanie leków przeciwtrądzikowych, np. pochodnych witaminy A,
 • przyjmowanie leków sterydowych,
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (aspiryna, paracetamol, witamina E oraz inne).

Należy zaprzestać używania odżywki do rzęs minimum na miesiąc przed wykonaniem makijażu permanentnego oczu. Należy nas poinformować, jeśli posiada Pani stary makijaż permanenty, który nie został wykonany u nas w salonie. Należy nas poinformować o zabiegach chirurgicznych jakie klientka miała. Należy odczekać 4 tygodnie po przebytej chorobie covid oraz 2 tygodnie po przyjętym szczepieniu (nie tylko na covid).

Na 4 tygodnie przed zabiegiem można zacząć stosować duże dawki Rutinoscorbinu (3x2 lub 2x3 tabletki na dzień). Dzięki temu naczynka się uszczelnią, a pigment zostanie lepiej przyjęty przez skórę.

PROCES GOJENIA SIĘ MAKIJAŻU PERMANETNEGO.
Dzień 1-2
Minimum dwa dziennie należy przemywać makijaż permanentny czystym wacikiem nasączonym przegotowaną wodą, aby w delikatny sposób usunąć nadmiar osocza.
Dzień 3-5
Miejsce zabiegu zacznie się robić wysuszone, może zacząć swędzieć. Strupek zaczyna pękać, a także rozpocznie się proces łuszczenia. Można zastosować bardzo małą ilość maści Retimax 1500. Przed nałożeniem kolejnej warstwy preparatu trzeba usunąć pozostałą warstwę! Po około tygodniu, czasem do dwóch tygodni, strupek odpadnie i kolor stanie się jaśniejszy.
Kolor wykonanego makijażu permanentnego może różnić się odcieniem od strupka, natomiast jest to normalne zjawisko i nie należy się tym przejmować, ponieważ pigment w skórze stabilizuje się około 30-45 dni, co zależy od czynników takich jak rodzaj cery, bądź posiadane choroby lub brane aktualnie leki.
Dzień 6-14
Miejsce zabiegu może nadal swędzieć i delikatnie się złuszczać.
To jak będzie wyglądał ostateczny efekt makijażu permanentnego, to wynik odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli makijaż będzie za jasny można umówić się na korektę 
ZALECENIA PO ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO: 
Przez pierwsze 48h po zabiegu należy co 2-4h przemywać miejsce, gdzie został wykonany makijaż permanentny, czystym wacikiem uprzednio nasączonym przegotowaną wodą. Szczególnie ważny jest ten etap, gdy zauważalna na miejscu zabiegu będzie tzw. „rosa”, czyli osocze. Ta procedura zapobiegnie tworzeniu się strupka.
Pierwsze 3-4 dni po zabiegu zacznie się goić  obszar zabiegowy, jeżeli po tym czasie zacznie występować uczucie suchości oraz swędzenie, wtedy możemy delikatnie posmarować bardzo cienką warstwą maści Retimax 1500.
Nie wolno:
 • przez pierwsze 24h spożywać alkoholu, dużej ilości kofeiny oraz aspiryny i innych leków rozrzedzających krew,
 • drapać, zrywać strupka,
 • korzystać z solarium i kąpieli słonecznych przez 30 dni,
 • korzystać z sauny i basenu do momentu zakończenia pierwszej fazy gojenia na około 14 dni,
 • Przez 7 dni bezwzględny zakaz stosowania makijażu w obszarze pigmentacji oraz preparatów zawierających substancje aktywne 
ZALECENIA SZCZEGÓŁOWE.
Po pigmentacji ust i oczu.
W razie potrzeby należy natłuszczać czerwień wargową za pomocą czystego patyczka kosmetycznego nasączonego preparatem dedykowanym do pielęgnacji.
Przed aplikacją preparatu, należy przemyć pigmentowany obszar przegotowaną wodą następnie osuszyć.
Należy zażywać preparat przeciwwirusowy (po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą) - do 5 dni po zabiegu - w przypadku tendencji do wystąpienia opryszczki. Zalecamy brać heviran 4 tabletki dziennie, jest to lek bez recepty. Należy w sposób szczególny dbać o higienę ust - nie palić papierosów, nie jeść sztućcami w restauracji, nie dotykać ust, nie całować się, przez pierwsze 24h pić przez słomkę a także unikać wina i buraków.
Po pigmentacji brwi:
Należy codziennie przemywać łuk brwiowy czystym wacikiem nasączonym przegotowaną wodą - jeśli w dniu wykonania zabiegu z brwi sączy się płyn surowiczy czynność powtarzamy w miarę potrzeby, by nie doprowadzić do utworzenia się „grubego" strupka.
W przypadku odczuwania dyskomfortu (uczucia ciągnięcia, swędzenia) można opcjonalnie zastosować preparat dedykowany do pielęgnacji 4 dni po zabiegu, maksymalnie 2x dziennie (na osuszoną skórę, cienką warstwą, by skóra mogła oddychać).
Po pigmentacji powiek:
Nie należy stosować żadnych kosmetyków, kremów, naparów z ziół, świetlika itd.
W przypadku odczuwania dyskomfortu (uczucia ciągnięcia, swędzenia) można opcjonalnie zastosować preparat dedykowany do pielęgnacji 4 dni po zabiegu, maksymalnie 2x dziennie (na osuszoną skórę, cienką warstwą, by skóra mogła oddychać).
Nie należy malować rzęs ani powlek przez 10 dni po zabiegu.
Przedłużanie rzęs można wykonać najwcześniej 2 tygodnie po przeprowadzonym zabiegu, o íle nie będzie korekty.
Im mniejsza ingerencja w miejsce zabiegu tym lepiej.

Kontakt z nami

Kolonia Pekin 5a/2, 41-203 Sosnowiec

  602 796 816

Pon-Pt 8:00 do 20:00, Sobota - Niedziela: nieczynne

Zarezerwuj wizytę

   

© wszystkie prawa zastrzeżone